Slider

O nas

wzorek1

sklep2Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z długoletnim doświadczeniem. Kładziemy duży nacisk na profesjonalne, a jednocześnie przyjazne podejście do każdego z odwiedzających nasz sklep. Wychodzimy naprzeciw potrzeb każdego klienta, jednocześnie starając się sprostać jego oczekiwaniom i stworzyć niepowtarzalny nastrój w otaczającym go świecie, łącząc wzory, kolory i style według indywidualnych potrzeb. Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie. Do pracy podchodzimy z pasją. Po prostu lubimy to co robimy i dla tego robimy to dobrze.
W naszym sklepie znajdą Państwo ogromny wybór produktów dostosowanych do różnych potrzeb i gustów. Posiadamy ponad 300 wzorów tapet w bezpośredniej sprzedaży, a dla bardziej wymagających gustów przedstawimy ofertę wybraną z ponad 100 katalogów.

W swojej ofercie proponujemy Państwu artykuły największych europejskich i światowych producentów, takich jak:
RASCH, AS Creation, P+S International, UGEPA, Erismann, Hohenberger, Walltastic, GALERIE.

sklep3U nas znajdą Państwo najlepszej jakości tapety ścienne, w tym tapety winylowe, papierowe, na flizelinie, tapety tekstylne, tapety do malowania o wyrafinowanych strukturach, fototapety, samoprzylepne okleiny meblowe, folię statyczną do dekoracji okien, paski i listwy wykończeniowe, a także kleje i podstawowe akcesoria do tapetowania we własnym zakresie.

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu produkty do dekoracji nie tylko domów, mieszkań czy domków wczasowych, ale także do hoteli, restauracji PUB-ów, sklepów, salonów fryzjerskich, biur, czy pomieszczeń użyteczności publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego sklepu.